Aerosolspenderass en Apparat, deen d'Loftqualitéit vu Wunn- a Schaffraim verbessere kann, d'Loft automatesch purifizéieren an Doft derbäisetzen kann. Et kann verschidde Gerocher aus der Loft eliminéieren, steriliséieren an de Parfum vun der Raumloft stänneg erhalen, deen onschiedlech fir de mënschleche Kierper ass. Gewierzer ginn aus natierleche Planzen extrahéiert. Natierlech Dofter hunn eng erfreschend an erfreschend Wierkung. Et gëtt benotzt fir Aerosol-Nofëllungen ze sprëtzen, fir de gudde Geroch fir Toiletten, Hoteler, Büroen, Versammlungsraim, Buedzëmmeren, asw. ze erhéijen.
| Artikel Nr.: | ADS01 |
| Produktgréisst: | 212x90x90 mm |
| Faarf: | Wäiss |
| Material: | PP |
| Produktgewiicht: | 185g |
| Intervallzäit: | 5/15/30 Minutten (justierbar) |
| Stroumversuergung: | 2 x AA Batterien (net abegraff) |
| Doséierung: | 0,1 ml |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop |
| Kompatibel Aerosolkapazitéit: | 300ml |
| Kompatibel Aerosolgréisst (H x Duerchmiesser): | Ongeféier 14 x 6,5 cm |
| Applikatioun: | Heembad, ëffentlech Toilette, Hotel, Restaurant a méi |
| Package abegraff:: | 1 x AutomateschAerosolspender(Batterie & Aerosol net abegraff) |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpackung: | 24 Stéck/Kartong, sécher Verpackung |
| Kartonggréisst: | 50x38x22 cm |
| NW/GW: | 4,39/4,98 kg |
FirmaQC-Prozess vu Seefenspender
1. Inspektioun vu Rohmaterial a Ersatzdeeler, 100% Bestätegung
2. Inspektioun vum Fabrikatiounsprozess, 100% Bestätegung
3. Test vun de fäerdege Produkter, wéi Stroumversuergung, Temperaturkalibrierung a Miessung, Pompelfunktioun, etc., 100% Bestätegung
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ass en erfuerene Produzent zu Shenzhen, China, mat fortgeschrattene Produktiounsmaschinnen, engem erfuerene Fuerschungs- an Entwécklungsteam, an enger Fabréck mat enger Fläch vu méi wéi 3000 Meter. Mir produzéieren haaptsächlech verschidden Desinfektiounsmëttel-Spender.
Eis Seefespender hunn verschidden Uwendungen, wéi Hotel, Heem, Büro, Schoul, Akafszentrum, etc., mat oder ouni Temperaturmessung, a kënnen um Schreifdësch, op der Mauer oder um Stativ placéiert ginn, a kréien vill Patenter a Zertifikater wéi CE, RoHs, FCC.
Mir bidden net nëmme Produkter un, mä liwweren och kuerz, komplett an individuell Designen no de Wënsch vun de Clienten. Mir hunn e professionellt QC-Team a suergen dofir, datt all Produkter virum Versand no den AQL-Kriterien iwwerpréift ginn.
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.