De Siweiyi Auto-Duftsprayer kann hëllefen, eng parfüméiert Atmosphär am Buedzëmmer, Hotel, Büro a Bauerenhaff ze schafen, fir d'Loftqualitéit ze verbesseren. Eis automatesch Loftfrëscher-Spender eliminéieren automatesch Geroch. Setzt eng Dose Loftfrëscher an a stellt eng Duftfrequenz an, fir datt Dir ëmmer déi frësch Loft genéisse kënnt.
| Garantie | 12 Méint |
| Markennumm | OEM/ODM |
| Faarf | Wäiss |
| Material | PP Plastik |
| Kapazitéit | 300ml Standard Spraydous. |
| Installéieren | Schreifdësch, Mauermontéiert |
| Stroumversuergung | 2 Stéck AA Batterien |
| Installatioun | Vun Buer a Schrauwen |
| Sprëtzintervallzäit | 5/15/30 Minutten |
| Aarbechtszäiten | 24 Stonnen |
| Produktgewiicht | 0,18 kg |
| Dimensioun | 210*82*92mm |
| Benotzung | Büro, Hotel, Wunnzëmmer, Toilette, etc. |

Als jonkt Team mat talentéierte Memberen hu mir e gemeinsamt Zil: Produkter vun der beschter Qualitéit ze liwweren a vertrauenswierdeg Servicer ze bidden. Ënnert der Leedung vum Kyle an dem Thomas si mir als Famill vereenegt. D'Entwécklung vun eiser Grupp gouf vun hinne ënnerstëtzt: Éierlechkeet, Innovatioun, Verantwortung, Kooperatioun.
Héichpunkt vun der Qualitéitskontroll bei Siweiyi
Qualitéit ass fir Siweiyi essentiell. Et stäerkt eis ëmfaassend Stäerkt. Mir hoffen, héichqualitativ Produkter unzebidden a mat eise Clienten eng Win-Win-Bezéiung opzebauen.
Mir benotzen High-Tech-Produktiounsausrüstung a Prozesser, déi dem AQL-Standard entspriechen. All eis Produkter si mat RoHs, CE, FCC, KC, etc. zertifizéiert.
Eis IQC- an OQC-Teams suergen dofir, datt all Produktiounsschritt den héije Qualitéitsstandarden entsprécht. Vu Réimaterialien, Ersatzdeeler bis zu fäerdege Produkter gëtt all Prozess suergfälteg iwwerpréift. Nëmmen wann d'Produkter d'Inspektiounen zu 100% bestanen hunn, kënne se zum nächste Schrëtt weidergoen.
Test vun de fäerdege Produkter, wéi Stroumversuergung, Temperaturkalibrierung a -miessung, Pompelfunktioun, etc., 100% bestanen
Iwwer eis
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ass en erfuerene Produzent zu Shenzhen, China, mat fortgeschrattene Produktiounsmaschinnen, engem erfuerene Fuerschungs- an Entwécklungsteam, an enger Fabréck mat enger Fläch vu méi wéi 3000 Meter. Mir produzéieren haaptsächlech verschidden Desinfektiounsmëttel-Spender.
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.