Automatesch Sensorbedriwwen: Déi kontaktlos Handdesinfektiounsmaschinn ass entwéckelt fir Handdesinfektiounsmëttel oder Alkohol ze sprayen an eng automatesch Doséierung vum Spray ze liwweren, wat eng séier an einfach Handdesinfektioun erméiglecht an eng optimal Handhygiene erreecht.
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir de Seefespender unzefänken, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioun vermeiden ouni de Seefespender unzeréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc.


| Artikel Nr.: | F18 |
| Spannung: | 5V 2A |
| Kapazitéit: | 350ml |
| Distanz moossen: | 2-10 cm |
| Lautstäerkt vum Toun: | 1-4 Niveauen justierbar |
| Doséierung: | 0,1-2ml justierbar |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Miessberäich: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Aarbechtstemperatur: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarmtemperatur: | Verstellbar (37,3-39 ℃) |
| Kraaft duerch: | AA Batterie, 18650 Batterie, Typ C elektresch |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Iwwerdroung an 18 Sproochen: | |
| Chinesesch, Englesch, Spuenesch, Japanesch, Portugisesch, Koreanesch, Däitsch, Franséisch, Russesch, Italienesch, Arabesch, Tukesch, Thailand, Kambodscha, Indonesesch, Bengalesch, Hindi, Vietnamesesch | |
| F18 Pak: | 1 Stéck/Faarfkëscht; 12 Stéck/Kartong |
| Eng Faarfkëscht enthält: 1x Spender, 1x Tropfschal, 1x Handbuch, 1x USB-Kabel, 2x Wandschrauwen. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Stativ-Package: | 1 Stéck/brong Këscht; 20 Stéck/Kartong |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.