Grouss Kapazitéit: Dësen automateschen Desinfektiounsmëttel-Spender huet eng grouss Kapazitéit vun 1000 ml, gëeegent fir d'Benotzung vu verschiddenen Desinfektiounsflëssegkeeten an Desinfektiounsmëttel, fir deeglechen a professionellen Gebrauch, perfekt fir doheem, Hotellen, Spideeler oder aner ëffentlech Plazen.
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir de Seefespender unzefänken, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioun vermeiden ouni de Seefespender unzeréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc.

| Artikel Nr.: | F1307 mat Buedemstativ |
| Gréisst vum Seefespender: | 120x120x260 mm |
| Faarf vum Seefenspender: | Wäiss |
| Seefenausgabekapazitéit: | 1000ml |
| Material vum Seefenspender: | 100% Virgin ABS Ingenieursplastik |
| Seefenspender Fläsch: | Nofëllbar |
| Gewiicht vum Seefenspender: | 0,90 kg |
| Kraaft duerch: | 4*C-Gréisst Batterien oder 110V/220V Adapter |
| Buedemständer: | Material vum Schacht: Metall mat Pulverbeschichtung Rohrmaterial: Aluminium mat Pulverbeschichtung Material vum Standbasis: Stol mat Pulverbeschichtung |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Dosis benotzen: | 1-Flëssegkeetspompel: 1ml all Kéier |
| 2-Schaumpompel: 0,8 ml all Kéier | |
| 3-Spraypompel: 0,8 ml all Kéier | |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpackung: | 1 Stéck/Kartong |
| Kartonggréisst: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5,6/6,2 kg |
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.