Video
Fonctiounen:
Automatesch Sensorbedriwwen: Den kontaktlosen Handdesinfektiounsseefespender ass entwéckelt fir Handdesinfektiounsmëttel oder Alkohol ze sprayen an eng automatesch Doséierung vum Spray ze liwweren, wat eng séier an einfach Handdesinfektioun erméiglecht an Kräizkontaminatioun eliminéiert, fir eng optimal Handhygiene z'erreechen.
Wandmontéiert Stil: Den Desinfektiounsmëttelspender fir un der Mauer funktionéiert gutt fir d'Uewerfläch vun der Kichenuewerfläch fräi ze halen.
Batteriebetriwwen an nofëllbar: Dësen Alkoholseefenspender gëtt mat Batterien ugedriwwen a kann och mat engem Adapter ugedriwwe ginn. (Net mat Ladegerät a Batterien ausgestatt)
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir de Seefespender unzefänken, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioune vermeiden ouni de Seefespender unzeréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc. Et moosst d'Temperatur vun den Hänn an der Stirn gläichzäiteg.









| Technologesch Parameteren | |
| Batterie | 4 x AA Batterien, 2 x 18650 Batterien oder USB |
| Materialien | ABS+HDPE vun héchster Qualitéit, net recycléiert |
| Faarf | wäiss, aner Faarwen kënnen personaliséiert ginn |
| Dimensioun | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapazitéit | 1200 ml |
| Genauegkeet | ±0,2°C |
| Ëmwelttemperatur | 10-40°C (15°C-35°C ass am beschten) |
| Miessberäich | 0-50°C |
| Alarmtyp | blénkt+piept „DIDIDI“ |
| Düsentypen | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Placement | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
De Pak enthält:
Spender x1
USB-Kabel x1
Manuell x1
Ënnerstëtzungsschnall x1
Wandmontageschrauwen x2
Drëpsbehälter x1
Trichter x1
Réckdeckelfach x1
Karton Quantitéit: 9 Stéck/Karton
Gréisst vum Masterkarton: 49x49x36 cm
Gewiicht: 11,6 kg/Kartong
Bemierkungen: Batterien an USB-Adapter sinn net am Pak abegraff
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.