Video
Spezifikatioun
| Artikel Nr.: | K9 Pro Plus |
| Produktgréisst: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spannung: | 5V 2A |
| Kapazitéit: | 1200ml |
| Distanz moossen: | 2-10cm |
| Lautstäerkt vum Toun: | 1-4 Niveauen justierbar |
| Doséierung: | 0,1-2ml justierbar |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Miessberäich: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Verstellbar |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Iwwerdroung an 18 Sproochen: | |
| Chinesesch, Englesch, Spuenesch, Japanesch, Portugisesch, Koreanesch, Däitsch, Franséisch, Russesch, Italienesch, Arabesch, Tukesch, Thailand, Kambodscha, Indonesesch, Bengalesch, Hindi, Vietnamesesch | |
| Verpackung: | 1 Stéck/Faarfkëscht; 9 Stéck/Kartong |
| Faarfkëscht enthält: | Spender x1, USB Kabel x1, Handbuch x1, Ënnerstëtzungsschnall x1 Wandmontageschrauwen x2 Drëpsbehälter x1 Trichter x1 Réckdeckelfach x1 Karton Quantitéit: 9 Stéck/Karton Gréisst vum Masterkarton: 49x49x36 cm Gewiicht: 11,6 kg/Kartong Bemierkungen: Batterien an USB-Adapter sinn net am Pak abegraff |
| Gréisst vun der Faarfkëscht: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonggréisst: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Fonctiounen:
1. Kann um Schreifdësch, der Mauer, dem Stativ placéiert ginn
2. Ënnerstëtzt 18 Sproochen
3. Stroumquellen: USB, 4 Stéck AA oder 2 Stéck 18650 Batterien
4. Selbstbesëtzt Patent, CE, ROHS, FCC guttgeheescht
5. Multi-Düsen: Sprëtzen, Drëpsen, Schaum
7. OEM an ODM verfügbar


Clientszerwiss:
1. Är Ufro iwwer eis Produkter oder de Präis gëtt bannent 24 Stonnen beäntwert.
2. Eis Clienten iwwer de Produktiounsprozess informéieren an hëllefen, wann néideg, d'Qualitéitsinspektioun ze organiséieren.
3. Ee Joer Garantie a verantwortungsvollen After-Sales-Service.
4. Professionellt Verkafs- an Ingenieursteam fir eng gutt Kaaferfahrung ze garantéieren.
Qualitéitssécherung:
1. All Produktiounsprozess gëtt vun eisem QC-Team iwwerpréift
2. D'Qualitéit gëtt vun engem professionelle Ingenieur garantéiert
3.CE, FCC, ROHS Zertifikater guttgeheescht a si hunn eege Patenter
4. Ee Joer Garantie
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.