Video
Spezifikatioun
| Artikel Nr.: | K9 Pro Plus mat Wifi vun der Tuya App |
| Produktgréisst: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spannung: | 5V 2A |
| Kapazitéit: | 1200ml |
| Distanz moossen: | 2-10 cm |
| Lautstäerkt vum Toun: | 1-4 Niveauen justierbar |
| Doséierung: | 0,1-2ml justierbar |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Miessberäich: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Verstellbar |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Iwwerdroung an 18 Sproochen: | |
| Chinesesch, Englesch, Spuenesch, Japanesch, Portugisesch, Koreanesch, Däitsch, Franséisch, Russesch, Italienesch, Arabesch, Tukesch, Thailand, Kambodscha, Indonesesch, Bengalesch, Hindi, Vietnamesesch | |
| Verpackung: | 1 Stéck/Faarfkëscht; 9 Stéck/Kartong |
| Faarfkëscht enthält: | 1x Spender, 1x Tropfschal, 1x Handbuch, 1x USB-Kabel, 2x Wandschrauwen. |
| Gréisst vun der Faarfkëscht: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonggréisst: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Virdeeler: | |
| * Sprooche wiesselen | * Upassbar Dosis |
| * Upassbaren Tounniveau | * Temperaturmiessdaten ophuelen |
| * Kapazitéitsastellung | * Eng App kann verschidde Funktiounen kontrolléieren |

Automatesch Sensorbetrieb: Dësen kontaktlosen Desinfektiounsmëttel-Spender ass entwéckelt fir Handdesinfektiounsmëttel oder Alkohol ze sprayen an eng automatesch Doséierung vum Spray ze liwweren, wat eng séier an einfach Handdesinfektioun erméiglecht an Kräizkontaminatioun eliminéiert, fir eng optimal Handhygiene z'erreechen.
Wandmontéiert Stil: De Seefespender fir un der Mauer funktionéiert gutt fir d'Uewerfläch vum Comptoir fräi ze halen.
Batteriebetriwwen an nofëllbar: Dësen Alkoholseefenspender gëtt mat Batterien bedriwwen a kann och vun engem Adapter ugedriwwe ginn. (Net mat Ladegerät a Batterien ausgestatt)
Wifi verfügbar: et gëtt vun der Tuya App ënnerstëtzt, déi Dir vun Ärem Handy erofluede kënnt. Domat kënnt Dir all Funktiounen einfach a praktesch kontrolléieren.
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.