Video
Spezifikatioun
| Artikel Nr.: | DAZ-BOX |
| Produktgréisst: | 410x200x120mm |
| Faarf: | Sëlwer |
| Kapazitéit: | 2500ml |
| Material: | Metall mat Pulverbeschichtung |
| Ausdeelzäit: | 0,2-0,5 Sekonnen |
| Dispenséierungsdistanz | 1,5-3 Zoll |
| Installatioun: | Dëschstativ/Wandstativ/Buedemstativ |
| Pompeltyp: | Drëps/Spray/Schaum optional |
| Stroumversuergung 1: | Gläichstroum elektresch |
| Stroumversuergung 2: | 4*C-Gréisst Batterien |
| Laang Batterielaufzäit: | >30.000 Zyklen |
| Zertifikat | CE, RoHS, FCC |
| Verpackung: | 1 Stéck/brong Këscht; 2 Stéck/Kartong |
| Kartonggréisst: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| NW/GW: | 2,80/3,15 kg |
| Packlëscht | |
| Spender | 1 |
| USB-Kabel | 1 |
| Manuell | 1 |
| Ënnerstëtzungsschnall | 1 |
| Wandmontageschrauwen | 2 |

FAQ
Q: Kënne mir just Proben fir Tester bestellen, ier mir eng Bestellung maachen?
A: Sécher, Probebestellung ass fir eis akzeptabel.
Q: Wéi eng Bezuelmethod akzeptéiert Dir?
A: Standardbedingungen: T/T am Viraus. Grouss Betrag: L/C op Vue.
Kleng Betrag wéi Proufkäschten: Paypal a Western Union.
Q: Wéi verschéckt Dir d'Wuer normalerweis? A wéi laang dauert et, bis se geliwwert gëtt?
A: Fir Proufbestellungen a kleng Bestellungen, per Express, dauert et normalerweis 3-5 Deeg. Fir grouss Bestellungen, wa se dréngend gebraucht ginn, kënne mir d'Wueren per Fliger verschécken. Wann Dir Fracht spueren wëllt, kënne mir se per Mier verschécken, wat ongeféier 30-50 Deeg dauert, ofhängeg vun Ärer Destinatioun.
Q: Kann ech eisen Logo op Produkt a Verpackung maachen? Wéi soll ech dat maachen?
A: Gitt w.e.g. héichopléisend LOGO-Dateien an Ufuerderungen un, mir maachen Zeechnunge fir Iech fir ze bestätegen. Nodeems mir Är Bestätegung kritt hunn, maache mir 2-3 Proben fir Iech fir nach eng Kéier ze bestätegen.
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.