Automatesch Sensorbedriwwen: Déi kontaktlos Handdesinfektiounsmaschinn ass entwéckelt fir Handdesinfektiounsmëttel oder Alkohol ze sprayen an eng automatesch Doséierung vum Spray ze liwweren, wat eng séier an einfach Handdesinfektioun erméiglecht an eng optimal Handhygiene erreecht.
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir de Seefespender unzefänken, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioun vermeiden ouni de Seefespender unzeréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc.
| Artikel Nr.: | DAZ-BOX mat Buedemstativ |
| Produktgréisst: | 410x200x120mm |
| Faarf: | Sëlwer |
| Kapazitéit: | 2500ml |
| Material: | Metall mat Pulverbeschichtung |
| Ausdeelzäit: | 0,2-0,5 Sekonnen |
| Dispenséierungsdistanz | 1,5-3 Zoll |
| Buedemständer: | Material vum Schacht: Metall mat Pulverbeschichtung Rohrmaterial: Aluminium mat Pulverbeschichtung Material vum Standbasis: Stol mat Pulverbeschichtung |
| Pompeltyp: | Drëps/Spray/Schaum optional |
| Stroumversuergung 1: | Gläichstroum elektresch |
| Stroumversuergung 2: | 4*C-Gréisst Batterien |
| Laang Batterielaufzäit: | >30.000 Zyklen |
| Zertifikat | CE, RoHS, FCC |
| Verpackung: | 1 Stéck/Kartong |
| Kartonggréisst: | 47X36,5X39,5cm |
| NW/GW: | 9,5/10,35 kg |




Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.