Video
Spezifikatioun
| Artikel Nr.: | F1303 Edelstahl |
| Produktgréisst: | 120x120x260 mm |
| Faarf: | Wäiss |
| Kapazitéit: | 1000ml |
| Material: | Edelstahl |
| Fläsch: | Nofëllbar |
| Produktgewiicht: | 1,25 kg |
| Kraaft duerch: | 4*C-Gréisst Batterien oder 110V/220V Adapter |
| Installatioun: | Mauer-/Buedemstänner |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Pompel Doséierung: | 1-Flëssegkeetspompel: 1ml all Kéier |
| 2-Schaumpompel: 0,8 ml all Kéier | |
| 3-Spraypompel: 0,8 ml all Kéier | |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpackung: | 1 Stéck/brong Këscht; 15 Stéck/Kartong |
| Kartonggréisst: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NW/GW: | 19,50/20,50 kg |
Packlëscht:
Spender x1
USB-Kabel x1
Manuell x1
Ënnerstëtzungsschnall x1
Wandmontageschrauwen x2
Applikatioun:
De Siweiyi automatesche kontaktlose Seefespender gëtt wäit verbreet fir d'Hänndesinfektioun doheem, am Büro, an Hotellen, Akafszentren, Schoulen, Spideeler asw. benotzt a fir individuell an ëffentlech Notzung verfügbar.
FAQ
Q: Ass d'Qualitéit garantéiert?
A: Mir hunn méi wéi 10 Joer Produktiouns- a Verkafserfahrung an all Produkter hunn eng 12 Méint Garantie.
Q: Kënne mir just Proben fir Tester bestellen, ier mir eng Bestellung maachen?
A: Sécher, Probebestellung ass fir eis akzeptabel.
Q: Wéi eng Bezuelmethod akzeptéiert Dir?
A: Standardbedingungen: T/T am Viraus. Grouss Betrag: L/C op Vue.
Kleng Betrag wéi Proufkäschten: Paypal a Western Union.
Q: Wéi verschéckt Dir d'Wuer normalerweis? A wéi laang dauert et, bis se geliwwert gëtt?
A: Fir Proufbestellungen a kleng Bestellungen, per Express, dauert et normalerweis 3-5 Deeg. Fir grouss Bestellungen, wa se dréngend gebraucht ginn, kënne mir d'Wueren per Fliger verschécken. Wann Dir Fracht spueren wëllt, kënne mir se per Mier verschécken, wat ongeféier 30-50 Deeg dauert, ofhängeg vun Ärer Destinatioun.
Q: Akzeptéiert Dir OEM & ODM?
A: Jo, mir kënnen d'Produkter, d'Etiketten an d'Verpakung personaliséieren.
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.