Fonctiounen
Automatesch Sensorbetrieb: Den kontaktlosen automatesche Seefespender ass entwéckelt fir Handdesinfektiounsmëttel oder Alkohol ze sprayen an eng automatesch Doséierung vum Spray ze liwweren, wat eng séier an einfach Handdesinfektioun erméiglecht an Kräizkontaminatioun eliminéiert, fir eng optimal Handhygiene z'erreechen.
Batteriebetrieb: Dësen Alkoholseefspender gëtt mat Batterien bedriwwen, awer och vun engem Adapter. (Net mat Ladegerät a Batterien ausgestatt)
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir de Seefespender unzefänken, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioun vermeiden ouni de Seefespender unzeréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc.
Spezifikatioun
| Technologesch Parameteren | |
| Modell Nr. | F1407 |
| Batterie | 4 x C-Batterien oder USB-Kabel |
| Materialien | ABS+HDPE vun héchster Qualitéit, net recycléiert |
| Faarf | wäiss, aner Faarwen kënnen personaliséiert ginn |
| Dimensioun | 121,7x131,5x302 mm |
| Kapazitéit | 2500 ml |
| Produktgewiicht | 0,95 kg |
| Verpackung | 1 Stéck/bannenzeg Këscht; 10 Stéck/Kartong |
| Kartonggréisst | 81X33X36,5cm |
| Düsentypen | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Placement | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
Enthält:
Spender x1
USB-Kabel x1
Manuell x1
Ënnerstëtzungsschnall x1
Wandmontageschrauwen x2
Bemierkungen: Batterien an Ladegerät sinn net am Pak abegraff
Applikatioun:
De Siweiyi automatesche kontaktlose Seefespender gëtt wäit verbreet fir d'Hänndesinfektioun doheem, am Büro, an Hotellen, Akafszentren, Schoulen, Spideeler asw. benotzt a fir individuell an ëffentlech Notzung verfügbar.
Clientszerwiss
1. Är Ufro iwwer eis Produkter oder de Präis gëtt bannent 24 Stonnen beäntwert.
2. Eis Clienten iwwer de Produktiounsprozess informéieren an hëllefen, wann néideg, d'Qualitéitsinspektioun ze organiséieren.
3. Ee Joer Garantie a verantwortungsvollen After-Sales-Service.
4. Professionellt Verkafs- an Ingenieursteam fir eng gutt Kaaferfahrung ze garantéieren.
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.