De Siweiyi automatesche Loftduftspender ass e batteriebetriebene Spender a Standardgréisst, deen automatesch Aerosolsprayen a programméierten Intervalle verdeelt. E funktionéiert am effektivsten, wann e mindestens zwee Meter iwwer dem Buedem un der Mauer montéiert ass.
| Artikel Nr.: | ADS05 |
| Produktgréisst: | 212x90x90 mm |
| Faarf: | Wäiss |
| Material: | PP |
| Produktgewiicht: | 185g |
| Intervallzäit: | 5 / 15 / 30 Minutten (justierbar) |
| Stroumversuergung: | 2 x AA Batterien (net abegraff) |
| Doséierung: | 0,1 ml |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop |
| Kompatibel Aerosolkapazitéit: | 300ml |
| Kompatibel Aerosolgréisst (H x Duerchmiesser): | Ongeféier 14 x 6,5 cm |
| Applikatioun: | Heembad, ëffentlech Toilette, Hotel, Restaurant a méi |
| Package abegraff:: | 1 x Automateschen Aerosolspender (Batterie & Aerosol net abegraff) |
| Zertifikat: | CE, ROHS |
| Verpackung: | 24 Stéck/Kartong |
| Kartonggréisst: | 50X38X22cm |
| NW/GW: | 4,39/4,98 kg |
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.