Grouss Kapazitéit: Dësen automateschen Desinfektiounsmëttel-Spender huet eng grouss Kapazitéit vun 1200 ml, gëeegent fir d'Benotzung vu verschiddenen Desinfektiounsflëssegkeeten an Desinfektiounsmëttel, fir deeglechen a professionellen Gebrauch, perfekt fir doheem, Hotellen, Spideeler oder aner ëffentlech Plazen.
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir de Seefespender unzefänken, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioun vermeiden ouni de Seefespender unzeréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc.
Automatesch Sensorbedriwwen: Déi kontaktlos Handdesinfektiounsmaschinn ass entwéckelt fir Handdesinfektiounsmëttel oder Alkohol ze sprayen an eng automatesch Doséierung vum Spray ze liwweren, wat eng séier an einfach Handdesinfektioun erméiglecht an Kräizkontaminatioun eliminéiert, fir eng optimal Handhygiene z'erreechen.


| Artikel Nr.: | K9 Pro Duebel |
| Produktgréisst: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spannung: | 5V 2A |
| Kapazitéit: | 1200ml |
| Distanz moossen: | 2-10cm |
| Lautstäerkt vum Toun: | 1-4 Niveauen justierbar |
| Doséierung: | 0,1-2ml justierbar |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Miessberäich: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Verstellbar |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Iwwerdroung an 18 Sproochen: | |
| Chinesesch, Englesch, Spuenesch, Japanesch, Portugisesch, Koreanesch, Däitsch, Franséisch, Russesch, Italienesch, Arabesch, Tukesch, Thailand, Kambodscha, Indonesesch, Bengalesch, Hindi, Vietnamesesch | |
| K9 Pro Duebelpackage: | 1 Stéck/Faarfkëscht; 9 Stéck/Kartong |
| Eng Faarfkëscht enthält: 1x Spender, 1x Tropfschal, 1x Handbuch, 1x USB-Kabel, 2x Wandschrauwen. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Buedemstänner-Package: | 1 Stéck/brong Këscht; 6 Stéck/Kartong |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.