Video
Fonctiounen:
Temperaturmiessung op grouss Distanzen: Mat engem héichqualitative Sensor dobannen kann den K9 Pro F Flëssegseefthermometer d'Temperatur bis zu 3 m iwwerwaachen, ganz gëeegent fir a ëffentleche Beräicher wéi Schoulen, Hoteller, Spideeler, Akafszentren, etc. ze benotzen.
Wandmontéiert Stil: Den automateschen Desinfektiounsmëttelspender fir un der Mauer funktionéiert gutt fir d'Uewerfläch vun der Kichenuewerfläch fräi a propper ze halen.
Batteriebetriwwen an nofëllbar: Dësen Alkoholseefespender gëtt mat AA- oder 18650-Batterien ugedriwwen a kann och mat engem Adapter ugedriwwe ginn. (Net mat Ladegerät a Batterien ausgestatt).
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir den automatesche Seefespender ze starten, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioune vermeiden ouni de Seefespender ze beréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc. Et moosst d'Temperatur vun den Hänn an der Stirn gläichzäiteg.


| Artikel Nr.: | K9 Pro F |
| Produktgréisst: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spannung: | 5V 2A |
| Kapazitéit: | 1200ml |
| Distanz moossen: | 3m |
| Lautstäerkt vum Toun: | 1-4 Niveauen justierbar |
| Doséierung: | 0,1-2ml justierbar |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Miessberäich: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Verstellbar |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Iwwerdroung an 18 Sproochen: | |
| Chinesesch, Englesch, Spuenesch, Japanesch, Portugisesch, Koreanesch, Däitsch, Franséisch, Russesch, Italienesch, Arabesch, Tukesch, Thailand, Kambodscha, Indonesesch, Bengalesch, Hindi, Vietnamesesch | |
| Verpackung: | 1 Stéck/Faarfkëscht; 9 Stéck/Kartong |
| Faarfkëscht enthält: | Spender x1, USB-Kabel x1, Handbuch x1, Ënnerstëtzungsschnall x1, Wandmontageschrauwen x2, Tropfschaal x1, Trichter x1, Réckdeckschaal x1, Karton Quantitéit: 9 Stéck/KartonGréisst vum Masterkarton: 49x495x35 cmGewiicht: 11,6 kg/Kartong Bemierkungen: Batterien an USB-Adapter sinn net am Pak abegraff |
| Gréisst vun der Faarfkëscht: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonggréisst: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Artikel Nr.: | K9 Pro F |
| Produktgréisst: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spannung: | 5V 2A |
| Kapazitéit: | 1200ml |
| Distanz moossen: | 3m |
| Lautstäerkt vum Toun: | 1-4 Niveauen justierbar |
| Doséierung: | 0,1-2ml justierbar |
| Installatioun: | Mauermontéiert, Desktop, Stativ |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Miessberäich: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Verstellbar |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Iwwerdroung an 18 Sproochen: | |
| Chinesesch, Englesch, Spuenesch, Japanesch, Portugisesch, Koreanesch, Däitsch, Franséisch, Russesch, Italienesch, Arabesch, Tukesch, Thailand, Kambodscha, Indonesesch, Bengalesch, Hindi, Vietnamesesch | |
| Verpackung: | 1 Stéck/Faarfkëscht; 9 Stéck/Kartong |
| Faarfkëscht enthält: | Spender x1, USB-Kabel x1, Handbuch x1, Ënnerstëtzungsschnall x1, Wandmontageschrauwen x2, Tropfschaal x1, Trichter x1, Réckdeckschaal x1, Karton Quantitéit: 9 Stéck/KartonGréisst vum Masterkarton: 49x495x35 cmGewiicht: 11,6 kg/Kartong Bemierkungen: Batterien an USB-Adapter sinn net am Pak abegraff |
| Gréisst vun der Faarfkëscht: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonggréisst: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.