Fonctiounen
Automatesch Sensorbedriwwen: Déi kontaktlos Handdesinfektiounsmaschinn ass entwéckelt fir Handdesinfektiounsmëttel oder Alkohol ze sprayen an eng automatesch Doséierung vum Spray ze liwweren, wat eng séier an einfach Handdesinfektioun erméiglecht an Kräizkontaminatioun eliminéiert, fir eng optimal Handhygiene z'erreechen.
Praktesch an hygienesch: Leet einfach Är Hand ënner de Sensor fir de Seefespender unzefänken, Dir kënnt effektiv Kräizinfektioun vermeiden ouni de Seefespender unzeréieren. Gëeegent fir ëffentlech Plazen wéi Büroen, Hotellen, Spideeler, medizinesch Ariichtungen, Schoulen, etc.
Spezifikatioun
| Artikel Nr.: | F1307 |
| Produktgréisst: | 120x120x260 mm |
| Faarf: | Wäiss |
| Kapazitéit: | 1000ml |
| Material: | 100% Virgin ABS Ingenieursplastik |
| Fläsch: | Nofëllbar |
| Produktgewiicht: | 0,90 kg |
| Kraaft duerch: | 4 Stéck Batterien am C-Size oder 110V/220V Adapter * Batterien sinn net abegraff |
| Installatioun: | Mauer-/Buedemstänner |
| Pompeltyp: | Optional (Spray-/Drop-/Schaumpompel) |
| Dosis benotzen: | 1-Flëssegkeetspompel: 1ml all Kéier |
| 2-Schaumpompel: 0,8 ml all Kéier | |
| 3-Spraypompel: 0,8 ml all Kéier | |
| Zertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpackung: | 1 Stéck/brong Këscht; 15 Stéck/Kartong |
| Kartonggréisst: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NW/GW: | 13,80/14,50 kg |
Packlëscht:
Spender x1
USB-Kabel x1
Manuell x1
Wandmontageschrauwen x2
Ënnerstëtzungsschnalle x 1
Bemierkungen: Batterien an USB-Adapter sinn net am Pak abegraff
Qualitéitssécherung:
1. All Produktiounsprozess gëtt vun eisem QC-Team iwwerpréift
2. D'Qualitéit gëtt vun engem professionelle Ingenieur garantéiert
3. CE, FCC, ROHS Zertifikater guttgeheescht a si hunn eege Patenter
Clientszerwiss
1. Är Ufro iwwer eis Produkter oder de Präis gëtt bannent 24 Stonnen beäntwert.
2. Informéiert eis Clienten weider iwwer de Produktiounsprozess a hëllefe bei Bedarf bei der Qualitéitsinspektioun.
3. Ee Joer Garantie a verantwortungsvollen After-Sales-Service.
4. Professionellt Verkafs- an Ingenieursteam fir eng gutt Kaaferfahrung ze garantéieren.
Zënter senger Grënnung entwéckelt eis Fabréck Produkter vun der éischter Weltklass no de Prinzipien
Qualitéit als éischt. Eis Produkter hunn en exzellenten Ruff an der Branche gewonnen a si wäertvoll a vertrauenswierdeg bei neien an ale Clienten.